• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Üye Belediyelerimizin Personellerine Proje Hazırlama Eğitimi

Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) üyesi belediyelerimizin personellerine “ Proje Hazırlama ve yazma Eğitimi”  verildi. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Devrek Bastonu Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Afitap Bulut tarafından verilen eğitimde; temel proje yazma teknikleri ve proje hazırlamanın incelikleri gibi konularda bilgiler aktarıldı. Amasra’da gerçekleşen ve iki gün süren eğitime; Düzce, Bolu, Karabük, Bartın, Safranbolu, Gerede, Çaycuma, Devrek, Amasra, Gökçebey, Eflani ve Pınarbaşı belediyelerinden 17 personel katıldı.

Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Başkanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Amacımız; belediyelerimizin personellerini proje yazma konusunda uzmanlaştırmak ve ulusal ve uluslar arası projelerden üye belediyelerimizin daha fazla yararlanmasını sağlamak. Tabi bu da eğitilmiş ve proje yazma konusunda uzmanlaşmış personellerimiz sayesinde olacak. Eğitimimizi gerçekleştiren kıymetli hocamıza ve eğitime katılarak, belediyeleri ve bölgeleri için kafa yoran mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Eğitime katılan belediye personelleri ise; “Son derece faydalı bir eğitim oldu. Hocamız bizlere oldukça önemli bilgiler aktardı. Eğitimi düzenleyen Sayın Birlik Başkanımız ve yönetimine, özellikle de kıymetli hocamıza teşekkür ediyoruz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR
YORUM YAP