• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Serkan Arı

31 Ağustos 1976 tarihinde Pınarbaşı ilçesinde doğan Serkan Arı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Pınarbaşı ilçesinde tamamladı. Yükseköğrenimini ise Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Klasik Arkeoloji bölümünde gerçekleştirdi.

Çalışma hayatına Arı Mobilya firmasında mobilya ve kapı üretimi alanında adım atan Serkan Arı, bu alanda uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Pınarbaşı için hayalleri ve girişimcilik ruhu ile 1999 yılında Pınarbaşı Doğa Hayatı ve Kültür Derneği’ni kurdu ve 3 yıl başkanlık görevini yürüttü. Ayrıca Pınarbaşı, Avcılar ve Atıcılar kulübü kuruculuğuna öncülük etti.

Siyasi kariyerine de önem veren Serkan Arı, 2009-2019 yılları arasında Ak Parti Pınarbaşı Belediye Meclis Üyeliği görevini üstlendi. Arı, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den belediye başkanı seçildi.

 

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Biz birlikte güzeliz

Batı Karadeniz Kalkınma Birliğinin 2024-2029 dönemi ilk toplantı ı birliğin merkezi olan Safranbolu’da gerçekleşti  Son derece yük ek bir katılımın olduğu ve bölge el birliğin...

Ahmet Şahin

1967 yılında Karabük Ovacık İlçe inde doğdu İlk, orta ve li e öğrenimini ovacıkta tamamladı Vatani görevini tamamladıktan onra 1991 yılımda Ovacık Belediye Başkanlığında emlak...

YORUM YAP