• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

Ali Oral

01.10.1958 tarihinde Göynük’te dünyaya geldi. İlkokulu Egemenlik İlkokulunda, ortaokulu Göynük Ortaokulu’nda, liseyi ise Bolu Ticaret Lisesi’nde tamamladı.

1980 yılında baba mesleği olan zahireciliği bir adım öteye taşıyarak hala aktif olarak faaliyette bulunan Orallar Un ve Yem Şirketi’ni kurdu. İstanbul’da bayii ağını güçlendirerek şirketini büyütmeye devam etti.

Göynük başta olmak üzere, Ankara’da Nallıhan, Bilecik’te Yenipazar gibi çeşitli ilçelerde hala aktif olarak firmasına katkı sağlayacak zahirecilik, akaryakıt işlerini devam ettirmektedir.

2019 yılında Göynük Süt Üreticileri Birliği Başkanı seçildi. Aynı zamanda Ankara Süt Birliği Genel Merkezi Denetleme Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

31 Mart 2024 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden belediye başkanı seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

13 Nisan 2024 106 okunma ,
admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Biz birlikte güzeliz

Batı Karadeniz Kalkınma Birliğinin 2024-2029 dönemi ilk toplantı ı birliğin merkezi olan Safranbolu’da gerçekleşti  Son derece yük ek bir katılımın olduğu ve bölge el birliğin...

Ahmet Şahin

1967 yılında Karabük Ovacık İlçe inde doğdu İlk, orta ve li e öğrenimini ovacıkta tamamladı Vatani görevini tamamladıktan onra 1991 yılımda Ovacık Belediye Başkanlığında emlak...

YORUM YAP